1804/​197

Russisk spejl i ramme af profileret og forgyldt træ, spejlglas bemalet i guld med den russiske dobbeltørn. 20. årh. H. 68. B. 93.

Enkelte ridser og mærker.

Ældre malerier og møbler, 22. januar 2018

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag