2148/1362
“Accessory Collection Flap Crossbody” taske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, justerbar skulderstrop, en udvendig lomme, et rum med en indvendig lomme og brunt ruskindsfor. H. 19,5 x B. 22,5 x D. 5 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Pletter på læder. Ridser indvendigt. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 1. december 2021
Vurdering
Hammerslag