2024/643
Uffe Christoffersen (f. Hellerup 1947)
Tigre og heste. Alle sign. Uffe Christoffersen, hhv. 79; 87, v/XXX, EA, 35/90. Litografier i farver. Bladstørrelse 54×38, 61×45 og 67×53. Uindrammede. (3)
God stand.
Moderne kunst og design, 9. juni 2020
Vurdering
Hammerslag