2009/926
Italiensk design
Serveringsbord med stel af grålakeret metal monteret på hjul, oval top af klart glas. H. 53. L. 50. B. 39.
Almindelig patina, herunder nogle overfladeridser og mærker. Kant med minimalt afslag. Ét hjul mangler gummiring.
Moderne kunst og design, 25. februar 2020
Vurdering
Hammerslag