2039/1232
Armbånd af 14 kt. guld med fem charms af 14 kt. guld delvist prydet med emalje og glas. Vægt i alt ca. 27,5 g. L. ca. 19 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Et charm mangler. Afslag på emalje.
Smykker og Fashion, 23. september 2020
Vurdering
Hammerslag