2104/347
Et par lampetskjolde af messing, drevet og graveret med hjerter, frugter og bladværk, hver med to lysarme. 19. årh. H. 57. B. 29. (2)
Refleksspejle lodede. Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
31 bud