2032/​249

Gruekedel af patineret kobber med fortinnet inderside, i siden to hanke. Ca. 1900. H. 30. Diam. 53.

Brugsslitage. Ridser, buler og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK