2032/249
Gruekedel af patineret kobber med fortinnet inderside, i siden to hanke. Ca. 1900. H. 30. Diam. 53.
Brugsslitage. Ridser, buler og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag