2140/919
Ubekendt maler, 20. årh.
Landskab. Sign. KPE, 42. Olie på lærred. 50×60.
Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer samt afskalninger.
Moderne kunst og design, 5. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag