2009/​68

Seks stole af mahogni, svungne rygge, cabriole ben. Biedermeier stil. 20. årh. (6)

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 24. februar 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag