2131/26
Tre halvskibe monterede på plader af mahogni. 20. årh. Mærket Original Maristany Artesanos. Plader H. 13 B. 43 - H. 15 B. 47. (3)
Ridser og mærker. Fremstår med alders- og brugsslitage. Èn med en større ridse.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag