2125/259
Diorama med tremastet skib “Victor” og lille båd “Alf”. 20. årh. H. 56 cm. B. 79 cm. D. 10 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Buler, ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. juni 2021
Vurdering
Hammerslag