2022/670
Walasse Ting (f. Shanghai 1929, d. New York 2010)
Komposition med kvinder. Sign. Ting, P.P. Litografi i farver. Bladstørrelse 55×73. Uindrammet.
Minimale håndteringsmærker.
Moderne kunst og design, 26. maj 2020
Vurdering
Hammerslag