1746/609
Peter Martensen (f. Odense 1953)
To kompositioner. Sign. P. Martensen 98, XXI/XXV og V/XXV. Litografi i farver. Bladstørrelse hver 46×50. Uindrammet. (2)
Moderne kunst og design, 14. november 2017
Vurdering
Hammerslag
36 bud