2045/250
Ubekendt maler, 18. årh.
To landskaber med vandringsmænd. Usignerede. Olie på malepap. Begge 12×16. (2).
Krakeleringer. Behov for rensning. Mindre afskalninger langs kant.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud