2009/76
Ubekendt maler, 19. årh.
Nature mortes med jagtbytte. Sign. B. M. To olie på lærred. 75×55. (2)
Lapper på bagsiden. Retoucheringer. Mindre krakeleringer. Enkelte mindre afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. februar 2020
Vurdering
Hammerslag