1823/889
Søværnets bygningsdistrikt
“Søværnspendel”. Et par pendler af messing. H. 24. Diam. 27. (2)
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design (udskudt), 7. juni 2018
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
16 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||