2022/894
Keith Grant (f. Liverpool 1930)
“Rock Saga”. Sign. på bagsiden K.F. Grant. Olie på masonit. 90×122.
Mindre afskalning.
Moderne kunst og design, 26. maj 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud