866/920
James Brown (f. Los Angeles, Californien 1951)
“X00–0-001 - A Logical Necessity”. Sign. på bagsiden James Brown 2000. Olie på lærred. 65×90.
Proveniens: Christian Dam Galleries, København og Oslo.
Malerier, grafik & fotografier, 28. september 2016
Vurdering
Hammerslag