2012/​9059

Svensk rokoko kommode af blåmalet og marmoreret træ 18. årh.s midte. H. 86. B. 105. D. 50.

Restaureret. Slitage. Ingen nøgle.

Selected, 16. marts 2020

Vur­dering

10.000 DKK

Hammerslag