12144/18
Michael Therkildsen (f. Horsens 1850, d. København 1925)
Sydlandsk gadeparti. Sign. M.Th. Olie på plade. 34×26. Rammemål 52×43.
Mindre aldersslitage. Plade med med lille sprække.
Kunst, antikviteter & design, 4. november 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud