2416/277
Tre persiske flasker af grønligt glas, den ene med omlagt tråd på hals, to med optiske striber. 19.-20. årh. H. 15–24. (3)
Aflejringer. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 15. april 2024
Vurdering
Hammerslag