2140/280
12 meget lig svenske vinglas med harlekinsslibning, heraf tre med forgyldt staffering. 19–20. årh. H. 12–12,5 cm. (12)
Aldersrelaterede spor. består af fem typer.
Ældre malerier, møbler og varia, 4. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
29 bud