2436/138
Par klokkestager af messingmalm, balusterformede stammer på hvælvede fodstykker. Barokform. 20. årh. H. 25. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder mindre ridser og mærker. Fodrand med bule.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. september 2024
Vurdering
Hammerslag