12137/​64

Mogens Valeur (f. Rødvig 1927, d. 2000)

Ceylon, 1975. Sign. Mogens Valeur. Akvarel på papir. Ca. 57×57. Uindrammet.

Bemærk: værket er uindrammet.

Sælger oplyser

Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021

Vur­dering

1.200 DKK

Hammerslag