12137/64
Mogens Valeur (f. Rødvig 1927, d. 2000)
Ceylon, 1975. Sign. Mogens Valeur. Akvarel på papir. Ca. 57×57. Uindrammet.
Bemærk: værket er uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021
Vurdering
Hammerslag