2434/629
Dansk møbeldesign
Fire stole med stel af eg, betrukket i sæder med brunt skind. Udført og mærket hos Vamo. 1970'erne. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 20. august 2024
Vurdering
Hammerslag
22 bud