12015/101
Arne L. Hansen (f. København 1921, d. Espergærde 2009)
Komposition. Sign. Arne L. Hansen 75, 11/100. Litografi i farver. Lysmål 48×65. Rammestørrelse 69×85.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Kunst, antikviteter & design, 9. april 2020
Vurdering
Hammerslag