2203/48
Halvskibsmodel af en International Folkebåd (IF), monteret på plade af mahogni. 20. årh. 34×92.
Ridser og mærker. Dele af bånd mangler, dele af båndet siddet løst.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. januar 2022
Vurdering
Hammerslag