2031/107
Lille svensk barok almue hjørnehængeskab af originalbemalet træ. Dateret 1817. H. 83. B. 60. D. 39.
Brugsslitage og almindelige alderstegn. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. juli 2020
Vurdering
Hammerslag