2016/668
Jørgen Teik Hansen (f. København 1947)
Uden titel. Sign. Jørgen Teik Hansen 1988. Akvarel på papir. Lysmål 31×24
God stand. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 14. april 2020
Vurdering
Hammerslag