12114/191
Tysk opsats af riflet forsølvet metal på rund fod. Stemplet og udført hos WMF. H. 6. L. 20.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 8. april 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud