2032/​110

Napoleon III spejl i ramme af delvist forsølvet og guldbronzeret træ. Frankrig. 19. årh. 54×38.

Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

900 DKK

900 DKK
850 DKK
800 DKK
750 DKK