2032/110
Napoleon III spejl i ramme af delvist forsølvet og guldbronzeret træ. Frankrig. 19. årh. 54×38.
Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag