2116/537
Johannes Hofmeister (f. Hjørring 1914, d. sst. 1990)
Komposition. Sign. JH. Olie på lærred. 68×74.
Original stand.
Moderne kunst og design, 20. april 2021
Vurdering
Hammerslag