2125/7029
Et par tvillingefigurer Ibeji af udskåret patineret træ. H. 31 og 32. (2)
Proveniens: Ex. Gammel dansk privatsamling.
Tribal art, 27. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud