2103/791
Dansk design
Et par udendørs væglamper af kobber, messing og plast. Udført hos Hadsten Metalvarefabrik. H. 45. (2)
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
5 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||