869/851
Dansk rokoko spejl i ramme af forgyldt træ, udskåret med fugl, blomster og bladværk. 18. årh.s midte. H. 133. B. 53.
Russisk, møbler og varia, 2. december 2016
Vurdering
Hammerslag