2015/112
I. L. Jensen, skole, 19. årh.
Opstilling med blomster på et bord. Sign. Thornam, 1839. Olie på papir. 24×31.
Mindre krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. april 2020
Vurdering
Hammerslag