2050/402
Sign. Nain tæppe med silke, klassisk medaljon design med slyngede grene, ornamenter, blomster og bladværk på blå bund. Persien. 20. årh. 189×128.
Condition
Minor wear. Minor stains.
Auction
Paintings, furniture and varia, 7 December 2020
Category
Estimate
Sold
Price realised
13 bids
When | Bidder | Bid |
(Auto bid) | ||
(Auto bid) | ||
(Auto bid) | ||
(Auto bid) | ||
(Auto bid) | ||