2125/564
Frede Christoffersen (f. Borup 1919, d. Humlebæk 1987)
“Oktober”. Sign.FC 83; sign med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 37×44.
Original stand.
Moderne kunst og design, 22. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
37 bud