2439/746
Ingemann Andersen (f. Søllested, Lolland 1929, Søllested, Lolland,1951-)
“Minuto”, 1973. Sign. Ingemann med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 51×61.
Vurdering
284530 |