1803/1598
Russisk ikon Boboluskaja. Tempera på træpanel. 19. årh. 31×23,5.
Aldersslitage.
Varia, 18. januar 2018
Vurdering
Hammerslag
Aldersslitage.
Varia, 18. januar 2018