2434/167
Julebestiksæt bestående af ske og gaffel af forgyldt sterlingsølv med emalje. A. Michelsen. Vægt 1027 g. 13 æsker medfølger. (22)
Bestående af: 2×1984, 1986–1991, 1994 og 1995.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
15 bud
862281 (Autobud) | ||
1038499 | ||
862281 (Autobud) | ||
1038499 | ||
862281 (Autobud) | ||
1038499 | ||
862281 (Autobud) | ||
1038499 | ||
862281 (Autobud) | ||
1038499 | ||
862281 (Autobud) | ||
1038499 | ||
862281 | ||
1038499 | ||
83089 |