2434/​167

Julebestiksæt bestående af ske og gaffel af forgyldt sterlingsølv med emalje. A. Michelsen. Vægt 1027 g. 13 æsker medfølger. (22)

Bestående af: 2×1984, 1986–1991, 1994 og 1995.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

4.000–5.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

15 bud

862281 (Autobud) 3.600 DKK
1038499 3.600 DKK
862281 (Autobud) 3.400 DKK
1038499 3.200 DKK
862281 (Autobud) 3.000 DKK
1038499 2.900 DKK
862281 (Autobud) 2.800 DKK
1038499 2.700 DKK
862281 (Autobud) 2.600 DKK
1038499 2.500 DKK
862281 (Autobud) 2.400 DKK
1038499 2.300 DKK
862281 2.200 DKK
1038499 2.100 DKK
83089 2.000 DKK