12033/21
Et sæt på 12 “Herregård” frokostknive af sølv med blade af stål. Cohr, 20. årh. L. 18,5 cm. (12)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 13. august 2020
Vurdering
Hammerslag
16 bud