1948/629
Knud Odde (f. Frøslev, Stevns 1955)
“Shirley MacLaine”. Sign. Odde. Litografi i farver. Bladstørrelse 47 × 36.
I ramme af asketræ.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 26. november 2019
Vurdering
Hammerslag