907/664
Carl Søderberg (f. Kolding 1914, d. 2001, pseudonym for Niels Walseth)
Garnene ordnes og dagens fangst diskuteres. Sign. Carl Søderberg. Olie på lærred. 70×100.
Behov for let overfladerensning.
Malerier, 11. februar 2009
Vurdering
Hammerslag
22 bud