2434/1125
Et par diamantørestikker af 18 kt. hvidguld hver prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.25 ct. samt udskårne hjerter på hver side. B. 3 mm. L. 25 mm. (2)
Fremstår med minimale alders- og brugsspor.
Smykker og Fashion, 21. august 2024
Vurdering
Hammerslag