2142/9008
“Boston” taske af bordeaux Diorissimo ruskind med bordeaux læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, en indvendig lynlås lomme og beige stof for. H. 19 x B. 31 x D. 17 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser på læderbesætninger og bund. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag